Ambasadorzy

Sina Sanderink

Cześć, jestem Sina, pasjonatka kitesurfingu ze Szwajcarii. Moja pasja do kitesurfingu rozpoczęła się w 2011 roku. Wtedy mieszkałam bardzo daleko od spotu i pływałam może raz w roku. Od tamtej pory marzyłem o życiu w tropikalnych, wietrznych miejscach, gdzie mogłabym pływać. Trwało to aż do 2017 roku. Od tego czasu podróżuję, pływam cały rok i pracuję zdalnie - zajmując się outsourcingiem, zarządzaniem nieruchomościami i marketingiem cyfrowym. Oprócz robienia trików freestyleowych, uwielbiam chodzić na siłownię i uczyć się marketingu cyfrowego online.

Ulubiona deska: Prorider 3D

Łukasz Ceran

Odkąd pamiętam uprawiałem sporty wodne. Miałem 6 lat, kiedy zacząłem żeglować na łódce Optimist. Później przeszedłem na windsurfing, a potem na kitesurfing, wakeboarding i surfing. Przez kilka lat rywalizowałem w Pucharze Świata. Moje najlepsze wyniki to 3 miejsce w kiteracing (Grecja 2008), 5 w Freestyle (Włochy 2008) i 5 w wave (Maroko 2009). Potem zacząłem dzielić się swoimi umiejętnościami i trenować innych zawodników i amatorów. Moje hobby stało się moją pasją, a moja pasja stała się moją pracą. A moja praca wciąż jest moją pasją. Jeśli chcesz ze mną trenować, dołącz do mnie na moim ProCampie.

Ulubiona deska: On The Edge Classic

Lidia Piechota

Lidia Piechota jest mamą Zaca, dziennikarka, prezenterka telewizyjna i blogerka. Jest wielką miłośniczką sportów ekstremalnych. Jej ulubionym sportem jest macierzyństwo ;) Lidia i jej syn Zac uprawiają wakeboarding, windsurfing, longboarding, snowboard. Kitesurfing to nowa rzecz w ich życiu. Lidia uważa, że zaufanie do siły wiatru jest czymś naprawdę wyjątkowym i bardzo to szanuje. Lidia tworzy filmy i pisze o przywiązaniu, prawdzie i pasji w życiu. Wielu rodziców patrzy na nią z prośbą o radę. Pytają Lidię nie tylko, gdzie znaleźć dobry kierunek w wychowaniu dzieci, ale także gdzie kupić pierwszą deskorolkę dla swoich małych miłośników deski. Jest otwarta na ludzką różnorodność, dzięki czemu jej życie jest naprawdę malownicze. W tej chwili przenosi się do domku pod lasem na przedmieściach swojego rodzinnego miasta, aby zajmować się dziećmi na świeżym powietrzu i odetchnąć głęboko.

Ulubiona deska: Proseries

Kasia Jaworska

Spełniam marzenia i dlatego tu jestem. Kocham moją rodzinę, lubię poznawać ludzi, podróżuję po całym świecie. Jeśli naprawdę umiesz kochać, nigdy nie poczujesz się samotny. Musisz być zdeterminowany, aby zamienić pragnienie w działanie.

Ulubiona deska: On The Edge Cla

Piotr Zabierzowski

Kim jestem ? - częścią tego świata, pływam na falach lub po prostu czuję morską bryzę gdzieś na plaży, z dala od wielkich świateł miasta. Nazywam się Piotr, od 15 lat jestem kitesurferem, instruktorem, podróżnikiem i blogerem. Po to żyję.

Ulubiona deska: On The Edge Carbon

Katarzyna Jaklewicz

Zacząłem kitesurfing w 2014 roku w Wietnamie i od tego momentu wiedziałam, że znalazłam nową pasję. Zauważyłem, że dziewczyn są tylko niewielką mniejszością kitesurferów w każdym miejscu na świecie. Szkoda, bo ten sport jest idealny dla kobiet! Chodzi przede wszystkim o umiejętności (a nie siłę) i nie wymaga dużego poziomu sprawności, aby rozpocząć zabawę. Co więcej, każdy może zacząć się uczyć niezależnie od wieku! Postanowiłem coś z tym zrobić, aw 2015 roku założyłem społeczność dla dziewczyn, które kochają kitesurfing. Od 2016 roku organizuję obozy Kite & Wake dla dziewczyn, które marzą o spróbowaniu kitesurfingu lub chcą poczynić postępy w przyjaznym, wspierającym środowisku. Jestem bardzo dumna ze wszystkich dziewczyn, które do nas dołączają! Nie ma większego zadowolenia niż patrzenie, jak pokonują początkowe trudności i cieszą się z pierwszych startów z pełnym uśmiechem!

Ulubiona deska: Proseries

Kamil Ryskala

Jestem osobą, która lubi przenosić sport ekstremalny na wyższy poziom. Pasjonata kitesurfingu i podróżnik. Odkrywanie nowych miejsc i ludzi to skutek uboczny tego sportu. Dla mnie sezon się nie kończy, latam cały rok ;)

Ulubiona deska: On The Edge Hybrid

Dane kontaktowe

SU-2 - KITEBOARDS FACTORY

Marlit Mariusz Karażniewicz

Sudwa 17, 11-015 Olsztynek, Poland
NIP PL7391010330

su2@kiteboarding.pl

Bank Number

FOR EURO

Marlit Mariusz Karaźniewicz
Sudwa 17 11-015 Olsztynek
BPKO PL PW
PL22102035410000540200884908

FOR PLN

Marlit Mariusz Karaźniewicz
Sudwa 17 11-015 Olsztynek
22 1020 3541 0000 5002 0013 8883

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl