O nas

Historia

SU-2 od 1999 R

Deski SU-2 powstały z zamiłowania do kitesurfingu. Jesteśmy pionierami w produkcji desek kitesurfingowych w Europie, a nasza pierwsza deska została zaprojektowana w 1999 r., Kiedy ten sport zaczął się rozwijać.

Nasz zespół to kreatywne połączenie pasji i doświadczenia. W rezultacie każda z naszych desek jest jedynym w swoim rodzaju dziełem sztuki; ręcznie robiony kawałek „z duszą”! Wysoka jakość użytych materiałów oraz trwała konstrukcja naszych desek i niezawodność na wodzie w połączeniu z artystycznym designem, który łączy wszystko razem, to wszystkie powody sukcesu naszych produktów. Wszystkie kluczowe części naszych desek kształtujemy ręcznie i zwracamy uwagę na każdy szczegół, tworząc indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych kitesurferów. Dbałość o szczegóły i bezkompromisowa jakość naszych produktów pomogła nam złapać falę sukcesu.

Dziś SU-2 jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Stworzyliśmy unikalne, najwyższej klasy kolekcje, zostaliśmy profilowani w prestiżowych magazynach branżowych, a nasze deski znajdziecie na całym świecie. Bez względu na to, który model wybierzesz lub styl surfowania, możesz być pewien jednej rzeczy: odkryjesz nowy wymiar kitesurfingu na desce SU-2!

1999ZAŁOŻENIE FIRMY. POWSTAJĄ NASZE PIERWSZE DESKI, W TYM KULTOWY MODEL BAMBOO ZWANY BAMBUSEM.

NAGRODA ZA NAJLEPSZY DESIGN DESKI2020

2021wprowadzamy nową kosmiczną technologię
- white carbon i dajemy drugie życie naszej prestiżowej desce OTE - powstaje NEW OTE

Główny projektant

Mariusz Karaźniewicz

Od lat główny projektant i twórca marki SU-2 Kiteboard. Mariusz, jeden z wiodących producentów desek na świecie, jest prawdziwym magikiem i najlepszym profesjonalistą w tej dziedzinie. On wie wszystko, co należy wiedzieć o deskach... i może opowiadać o nich z pasją przez wiele godzin! Zawsze doskonali nowe modele, które osobiście testuje w najbardziej ekstremalnych warunkach. Mariusz zaczynał od żeglowania, gdzie osiągnął maksymalne możliwe poziomy i kwalifikacje. Później przeszedł do budowy łodzi. Budował i naprawiał łodzie i jachty, a następnie zaczął projektować deski windsurfingowe. Ale to właśnie kitesurfing go pochłonął. Był jednym z pionierów tej dyscypliny i jednym z pierwszych instruktorów w Polsce. Jego talent i zaangażowanie wkrótce przyniosły rezultaty, gdy wygrał prestiżowy Focus Cup w 2003 roku na desce, którą sam stworzył.

Dziś miłośnicy kitesurfingu pływają na Jego deskach na całym świecie.

 

Najlepszy design deski

Zdobyliśmy

A'Design Award 2020

To prestiżowy konkursu International A’Design Award & Competition. Międzynarodowe jury złożone m.in. ze światowej sławy ekspertów doceniło nasz projekt kolekcji desek do kitesurfingu SU-2 Kiteboards. Odwiedźcie designmag.org

 
 

Dane kontaktowe

SU-2 - KITEBOARDS FACTORY

Marlit Mariusz Karażniewicz

Sudwa 17, 11-015 Olsztynek, Poland
NIP PL7391010330

su2@kiteboarding.pl

Bank Number

FOR EURO

Marlit Mariusz Karaźniewicz
Sudwa 17 11-015 Olsztynek
BPKO PL PW
PL22102035410000540200884908

FOR PLN

Marlit Mariusz Karaźniewicz
Sudwa 17 11-015 Olsztynek
22 1020 3541 0000 5002 0013 8883

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl