Technologia

RDZEŃ HYBRYDOWY
To połączenie drewna i specjalnej pianki. Rdzeń jest twardszy, mniej elastyczny - ale super lekki, daje świetne możliwości pływania pod wiatr, używamy go również do produkowania modelu Prorider 3D.

RDZEŃ DREWNIANY
Drewno jest naturalnym super elastycznym materiałem, rdzeń jest lekki, z doskonałą i równą elastycznością na całej powierzchni deski. Gwarantuje wyjątkową zdolność do swobodnej jazdy, ale w połączeniu ze wzmocnieniami z włókna węglowego jest spektakularny, deski stały się super lekkie a zarazem bardzo trwałe z aktywnym zachowaniem elastyczności.

Wszystko opiera się na dobrych właściwościach pływania pod wiatr, dlatego opracowaliśmy 3 technologie i zastosowaliśmy je we wszystkich modelach hybrydowych.

Wykonane z włókna węglowego i kevlaru, najlepsze technologie w naszych najlepszych produktach. Ta konstrukcja zapewnia wytrzymałość, trwałość i pewną krawędź. Takie połączenie daje nam naprawdę twardą deskę.

Niektóre z naszych modeli wykonane są częściowo z włókna węglowego, to wzmocnienie umieszczone jest na środku deski, które zapewnia dodatkową stabilność, lepszą elastyczność i zmniejszenie masy.

Specjalna konstrukcja pozwala na swobodny przepływ strumienia wody, hybrydowy rdzeń i ukośne wzmocnienia nadają naszej desce doskonałe właściwości antywibracyjne.

Aktywny flex oznacza, że deska nie działa tak samo na końcach i na środkowej części deski, dzięki niektórym wzmocnieniom i zastosowaniu różnych elastycznych materiałów, niektóre nasze deski mogą dać lepszą reakcję podczas wybicia, lądowania i swobodnego pływania, co poprawia komfort i prowadzenie deski.
To nowa koncepcja która łączy 3-części deski w jedną , jest idealnym wyborem dla podróżujących kitesurferów. Żadnych dodatkowych opłat za quiwer na lotniskach !! SU-2 Split Kite Travel Board jest łatwa i szybka w montażu. Normalny rozmiar deski 138 cm x 42 cm, możesz w prosty sposób zmienić na; 69x42x8cm !! Wystarczy spakować go do zwykłej walizki. Innowacja w SU-2 SPTB to trzeci element - łącznik; Specjalnie formowana płyta karbonowa odpowiada za połączenie części w jedną całość, flex, pop i rocker pozostają takie same jak w przypadku zwykłej deski!
Kiedy potrzebujesz jak najlżejszej deski, aby osiągnąć najwyższej jakości rozwiązania, najlepsze materiały, żywice epoksydowe, włókno węglowe i kevlar dają zauważalny spadek masy.
Wzmocnienia przystosowane pod buty wake, nie martw się o niekontrolowane upadki, lub twarde lądowania, nasza deska to przetrwa.

Dane kontaktowe

SU-2 - KITEBOARDS FACTORY

Marlit Mariusz Karażniewicz

Sudwa 17, 11-015 Olsztynek, Poland
NIP PL7391010330

su2@kiteboarding.pl

Bank Number

FOR EURO

Marlit Mariusz Karaźniewicz
Sudwa 17 11-015 Olsztynek
BPKO PL PW
PL22102035410000540200884908

FOR PLN

Marlit Mariusz Karaźniewicz
Sudwa 17 11-015 Olsztynek
22 1020 3541 0000 5002 0013 8883

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl